Rinkodaros ekspertai

Konstitucijos pr. 21,
Vilnius, Lietuva
Ketvirtas aukštas,
Biuras numeris 11.

Skambinkite jums patogiu
metu, į skambučius atsiliepiame 24/7

Rinkodaros ekspertai

Paslaugos

klinikoms

Viskas vienoje vietoje

Nebeieškokite laisvai samdomų specialistų kiekvienai atskirai paslaugai. Daugiau jokio kompetencijos tikrinimo ir vadovavimo –atsakinga ir patikima „Whitewit“ komanda, dirbdama su jūsų klinika, visus darbus atliks pati.

Pradedame nuo strategijos

Nepavyksta pasiekti norimų rezultatų? Norite augti spartesniu tempu? Nesvarbu, ar Jūsų klinika ką tik pradėjo veiklą, ar jau veikia ne pirmus metus, mes galime jums padėti.

.

Nauja klinika

Jei planuojate atidaryti naują kliniką, būsime šalia jau nuo pirmosios dienos. Padėsime sukurti tvarkingą klinikos įvaizdį ir paskatinsime pacientus jus rekomenduoti.

Stagnuojanti klinika

Jei pastebite klinikos augimo sulėtėjimą, padėsime išsiaiškinti, kas trukdo judėjimui tikslų link ir optimizuosime klinikos rinkodarą.

Strategijos realizacija

Jei bendradarbiavimas pirmojo etapo metu vyksta sklandžiai, paruošiame veiksmų planą. Veikimo principas paprastas – mūsų jau suburta ir apmokyta komanda nudirba už jus visus žemiau išvardintus darbus.

Turinio kūrimas

Kuriame turinį, kuris edukuoja lankytoją, supažindina jį su klinika, jos specialistais ir, žinoma, skatina tapti klinikos pacientu. Šioje srityje turime didelę patirtį.

Svetainių
kūrimas

Video
filmavimas

Straipsnių
rašymas

Naujienlaiškių
sekos

Webinarų
rengimas

Spaudos
dizainas

Projektų valdymas

Pasirūpinsime jūsų klinikos rinkodaros veikimo sklandumu. Jums nereikės koordinuoti visos komandos darbo – tai atliks mūsų projektų vadovai, kurie dirba kokybiškai bei greitai. 

Užduočių
valdymas

Dokumentacijos
tvarkymas

Rinkodaros komandos
valdymas

Rinkodaros automatizacija

Automatizuojame visus įmanomus procesus, tokius kaip naujienlaiškių sekų siuntimas naujiems pacientams ar priminimų apie vizitus siuntimas. Automatizuojame net atsiliepimų rinkimo procesą!

Hubspot

Ontraport

Active
campaign

Intercom

Mailchimp

WordPress

Socialinių tinklų administravimas

Kuriame komunikacijos strategiją, turinį ir, poreikiui esant, mūsų komanda gali atsakyti į jūsų klientų dažniausiai užduodamus klausimus ar net registruoti juos vizitui. Pasirūpinsime jūsų klinikos komunikacijos informatyvumu bei profesionalumu.

Facebook

Linkedin

Twitter

Instagram

Pinterest

Quora

Reklamos administravimas

Pagal dabartinius jūsų klinikos tikslus parenkame reklamos kanalus. Rodome reklamą tiems, kas domisi jūsų klinikoje teikiamomis paslaugomis, supažindiname naujus lankytojus su klinika ir padedame jiems tapti jūsų pacientais.

Google
reklama

Facebook
reklama

Twitter
reklama

Linkedin
reklama

Youtube
reklama

Optimizacija

Tam, kad nuolatos didintume konversiją ir mažintume reklamos išlaidas, mūsų skaitmeninės rinkodaros komanda yra apmokyta nuolatos stebėti analitikos rodiklius, testuoti hipotezes ir atlikti pakeitimus bei tobulinimus, paremtus skaičiavimais.

Analitika

Google
Data Studio

Svetainės
optimizacija

Reklamos
optimizacija

Naujienlaiškių
optimizacija

352

Patvirtinti projektai

120+

KLINIKŲ VISAME PASAULYJE

17

Tarptautinių apdovanojimų

8

Metai Rinkoje

Kodėl klinikos
renkasi „Whitewit“?

Rinkodara,
o ne svetainė

Mes nesame tik tie, kurie parduoda jums tinklapį ar padeda paleisti „Google“ reklamą. Mes kuriame visavertę rinkodaros sistemą ir ją prižiūrime.

Duomenys,
o ne spėjimai

Matuojame viską, ką galime išmatuoti, todėl tiksliai žinome tai, kas veikia, ir tai, kas ne. Nebespėliokite, kas patinka jūsų lankytojams.

Partneris,
o ne agentūra

„Whitewit“ nėra tik agentūra, prižiūrinti jūsų reklamines kampanijas. Tai – rinkodaros skyrius, teikiantis visapusišką pagalbą jūsų klinikai.

Pacientai,
o ne lankytojai

Orientuojamės į tai, kad atvestume jums daugiau pacientų (pelno), o ne daugiau svetainės lankytojų ar skambučių.

Mokymai,
o ne tik pardavimai

Edukuojame jūsų pacientą, kuriame santykius ir tik tada jam siūlome gydymo ar estetines paslaugas. Taip užtikriname, kad pacientas liks ilgam su jumis.

Specialistai, o ne visų amatų meistrai

Kiekvienas mūsų darbuotojas yra savo srities profesionalas, kuris puikiai išmano savo sritį ir dirba tik su odontologijos klinikomis.

Pamatykite, kaip atrodo profesionali
klinikos rinkodaros strategija

Atnaujinta  2020.11.09